Kamijonete VW T5

Shitet nga: Shemsi 31 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T5 1.9 tdi 2004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim