Kamion 814

Shitet nga: Zenel 11 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion 8.14 kiper dhe me kran viti i prodhimit 1985 regjistrim deri me 01.12.2016 ne gjendje te mire pune ose mundesi ndrrimi me kamion me te madh dhe mundesisht te jete me kran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim