Kamion Iveko

Shitet nga: __ 28 Nën 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioni Iveko per pjes Motor nuk ka per me shum tel...044266884
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim