Kamion Mercedes benz varjo 614

Shitet nga: zahir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjonin esht ne gjendje te shkelqyshme i sapo ardhur nga gjermanija me dogan te pagume viti 29 12 1999 prokolicen 4 .15 gjatesija gjersija 2.50 informata me te hollsishme kontakto ne nr 045 484o 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim