Kamion styer

Shitet nga: Anonim Dje 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin styer vit.pr. 87 me kran ngjyr e kalter ne gjendje te rregullt per pun per info. Ma hollsisht lajmrohuni ne tel .cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim