Kamionet Mercedes 280d

Shitet nga: arianit 13 Nën 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta mercedes 208d , Viti i prodhimit 1994 , te kaluara 193729 km . Cmimi 2750.00 euro , i regjistruar deri me 12.10.2016.
Ju lutem kontaktoni nga ora :
08:00 - 15:00 Hene - Premte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim