Kamionet VW

Shitet nga: Loshi 04 Tet 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionet Volkswagen,
2.5 TDI,
Esht i ruajtur mir,regjistrim ka edhe 3 muaj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim