Kamjon iveko

Shitet nga: arjan 30 Dhj 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 1991 turbo 6.5 ton ne gjendje te rregu. I qlajmrun bajm edhe ndrim. Qimi si pas marr veshjes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim