Kombe T4 1.9 dizel -99

Shitet nga: zahir 22 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes t4 1:9 me dugan te kryme isapo ardhur nga gjermanija esht model 2000 ne gjendje te shkelqyshme esht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim