Kombe VW 1.9 dizel

Shitet nga: zahir 16 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
045 484. 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim