Kombe VW T 4 2.4 dizel

Shitet nga: Zahir 26 Jan 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
045 484 310 per gjdo informat kontakto ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim