Kombe VW T4

Shitet nga: zahir 13 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
2,4 dizell me dugan 045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim