Kombe VW T4

Shitet nga: Behar 22 Nën 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes vw t4 2.4 dizell per 6 persona edhe prikolic i pershtatshum per pun ndrroji mese me konvenon
Viber +37744567446
049661137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim