Kombe VW T4

Shitet nga: morina 17 Jan 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T4 me dogan dupplokabin 2,5 dhe 2,4 dhe 1,9 99-2000 dhe per trepersona 2002 2,5 i ardhur nga zvicrra per me shum 044319555 044319555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim