Kombe VW T4

Shitet nga: beni 13 Shk 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi t4 vitit 94 naft 2.4 regjistrim edhe dy muj kombi esht ne gjendje te mir nuk ka as nje defekt me servs te krym pres blers serjoz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim