Kombe VW T4 1.9 turbo dizel

Shitet nga: zahir 25 Nën 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Me dugan.045 484=310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim