Kombe VW T4 dizel -98

Shitet nga: zahir 29 Nën 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin t4 2.4 dizel me Dogan te paguar viti prodhimit 29 11 1998 kombi asht ne gjendje te shkelqyshme posedon 4 dyr ekstra ka carat mbi kanata siq shihet edh ne foto per gjdo infomat kontakto ne nr 045 484 310 ju mir pres ushit flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim