Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: t4 03 Jan 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
wvt4 dizell 2.5 e ardhur nga suedia vit prodhimit 2000 me dogan te kryn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim