Kombe VW T4 turbo dizel

Shitet nga: zahir 25 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes t4 1.9 turbo diozel me dugan te pagume viti prodhimit 1998 isapo ardhur nga gjermanija ne gjendje te shkelqyshme 4 gomat i ka te reja informata me te hollsishme kontakto ne nr 045 484 310 ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim