Kombe VW T4

Shitet nga: zahir 29 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes t4 2.4 dizell me dogan te pagume ne gjendje te shkelqyshme informata me te hollsishme kontakto ne nr 045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim