Kombe VW T5 TDI

Shitet nga: Shemsi 18 Tet 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet T5 1.9 TDI me liber Te servisit , me dogan Te kryer. Numri kontaktues 044-139-203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim