Kombi VW T3

Shitet nga: Faruk 10 Jan 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 440 EUR   1 600 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi VW t3 i cili eshte i ruajtur shum dhe ka 8 ulse dhe ka motor 1.9 diesel normal per me shum informacione kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim