Korp

Shitet nga: Aden berisha 29 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Korp per superacjon pa tham 2kobik dhe esht Shum e pershtsheme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim