Kran Potain 20m-30m - ''POTAIN KRAN''

Shitet nga: POTAIN - KRAN 16 Jan 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejme shitjen e Kranit te modelit Potain 326D Viti 1997, me lartesi 20m dhe me krah 30m , ne maje ben terheqjen e materialit deri ne 1000kg , krani eshte ne gjendje shum te mire si dhe posedon :komand ajrore, me kabell , pirun , dhe zingjir ... qmimi eshte shum i volitshem Ju mirepresim ... per me shum info :
Viber:+393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim