MAN ME KRAN

Shitet nga: Florim Krasniqi 11 Shk 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Shitet Kamjoni Man ne gjendje shum te mir per pun ,makina posedon edhe Kranin per me shum informata kontaktoni ne nr 044143-061
Mundesi Ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim