MERCEDES 709

Shitet nga: mergim 27 Jan 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Me dogan e homoligim ne gjendje shum te mir teknike e kamotorrin mrapa per ngrehjeteveturave 049319555 044319555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim