Man 136 kiper

Shitet nga: Shaban 13 Tet 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim