Mercedes -Benz 315 cdi 4x4 MAXI

Shitet nga: Beni 23 Sht 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes -Benz 315 cdi 4x4 MAXI I sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mire gjitha serviset e kryara ne Mercedes Klima sistemin 4x4 viti 11.11.2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim