Mercedes 207

Shitet nga: idrizi 13 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonet be gjendj shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim