Mercedes 208

Shitet nga: Ismet 21 Sht 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin ne gjendje te rregullt eshte i regjistrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim