Mercedes 1931 bajm ndrrim me vetur

Shitet nga: pajtim 21 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-24
shleper mercedes 19.31 ne gjendje shum te mir i qlajmrun vp 1994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim