Dipell rrot

Shitet nga: Morina 19 Pri 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Schiller
Me dogan te pagua kompletderi ne 5! Ton tjetri Asht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim