Sprinter kiper

Shitet nga: Morina 19 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Me dogan te paguar Jan te sapo ardhur ju Mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim