Sprinter t5. T3

Shitet nga: Morina 27 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Kemi sprinter t4. T5. Jan ne gjendje te Mir teknike I. Kemi tegjia kamjinetat me dogan per me shum kontakto viber+37744319555. iPko 049319555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim