Mercedes Sprinter

Shitet nga: zahir 21 Dhj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Me dugan te kryme informata 045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim