Mercedes Sprinter

Shitet nga: AUTO SALLONI SALIHAJ 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
AUTO SALLONI SALIHAJ BEJM SHITJEN E KETYNE MJETEV TE ARDHUR NGA GJERMANIJA GJINDEM I NE MAGJISTRALEN PEJ -PRISHTIN NE FSHATIN GLLAREV INFORMATA ME TE HOLLSISHME KONTAKTO 045. 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim