Mercedes kiper

Shitet nga: Morina 20 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes kiper me dogan te sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mir teknike 044319555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim