Mercedes sprinter

Shitet nga: Morina 13 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes sprinter viti 98 disel 308 me dogan kiper ne gjendje te mir teknike i sapo ardhur nga gjermania Tel 044319555 049577408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim