Mercedes spriter 311 cdi 2002

Shitet nga: Valdrin elezaj 28 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shtiet spriteri 311 cdi osht i ardhun prej zvicrre ka dogan tkryme sigurim shes orgjent boj ndrrim musisht me naj bager ose edhe me
Naj sen tjeter viber 049287182
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim