Mixer daf viti 99 4aks

Shitet nga: Ardian 11 Tet 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoni eshet ne gjendje te mir teknike me dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim