Opel Movano

Shitet nga: Shemsi 03 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Opel Movano 2.2 DTI 2004
044-139-203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim