Rami

Shitet nga: Muje Gashi 07 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ramin siq shihet ne foto asht shum i mir 044.169.273
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim