Renault Master -07

Shitet nga: besim marmullaku 11 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
esht ne gjendje shum te mir , per me shum kontaktoni ne numrin 044-634-281
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim