Renault

Shitet nga: V.gashi 21 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Renault master kiperash.kiperi esht funksional ntri ant.shitet dhe ndrrohet vetem me.material ndertimor.busi gjindet ne germani.busi vjen nkosov nvaret prej marrveshjes.busi esht.disel 2.2.viti prodhimit 2007 kilometra 130000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim