Rimorkio

Shitet nga: ..... 14 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet rimorkio e ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim