Rimorkjo per bartje

Shitet nga: zahir 16 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes rimorkjon per bartjen e veturav informata me te hollsishme kontakto ne nr 045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim