SANAK KIPER

Shitet nga: Kujtim Gashi 31 Jan 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes sanak kiper gjatesia 3.00 gjensia 2.00 kipat vetem per mbrapa 044.825.678 +37745.714.909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim