SPRINTER KIPER

Shitet nga: mergimi 28 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ISA PO RADHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR TIP TOP E KI PER ME SHUM KONTAKTO 049319555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim