Sanak Kiper 044.825.678

Shitet nga: KUJTIM GASHI 20 Dhj 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes sanak kiper gjatesia 2.90 gjensia 2.00 044.825.678 +37745.714.909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim