Sandak

Shitet nga: ----- 31 Jan 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanakun shum i mir i pershtatshem per pun-- posedon podin e kekurit .ansoret e Aluminit . Gjatësia 5.20 m ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim